HanseGrand® VTS 

Zaļā telpa putekļu vietā

Nostiprinātais zāliens – HanseGrand® VTS ir mehāniski saistīts ūdens caurlaidīgs minerālmateriālu virskārtas slānis, kas spēj zaļot! Tas ienes pilsētvidē gan vairāk zaļumu, gan arī nodrošina labāku mikroklimatu vienlaicīgi saglabājot tradicionālās HanseGrand materiālu priekšrocības – ūdens filtrācija, nestspēja  un bīdes izturība.  

HanseGrand® VTS segums aiztur daļu no virsmas ūdens savā karkasā un apgādā ar šo ūdeni tajā esošos augus. Savukārt karstā laikā daļa ūdens iztvaiko un rada dzesēšanas efektu – tas nozīmē, ka augiem tiek nodrošināts labvēlīgs mikroklimats pat ļoti sausās vasarās.

Vairāk nekā šķembu zāliens

HanseGrand® VTS var izmantot visās satiksmes zonās, kur līdz šim tradicionāli izmantots šķembu nostiprinātais zāliens.

Salīdzinot ar klasisko šķembu velēnu, HanseGrand® VTS ir ūdens caurlaidīgāks un tādējādi novērš lielu platību izskalošanu, piemēram, stāvlaukumos. Turklāt tas ir ievērojami izturīgāks pret bīdi, jo, neskatoties uz spēju sazaļot, HanseGrand® VTS ir augsta nestspēja, kas ir saistīta ar pareizu minerālvielu komponentu sastāvu un to izturību pret sadrupšanu.

Piemērots daudziem augiem

HanseGrand® VTS  pH vērtība ir piemērota daudziem augiem -zāliena vai lauku puķu maisījumu var stādīt pēc vēlēšanās.

Pielietošanas iespējas

HanseGrand® VTS izmantošanas diapazons ir plašs no terasēm līdz bruģētām zonām, kuras var izmantot arī augstāku svara kategoriju transportlīdzekļi.

No pilsētplānošanas viedokļa HanseGrand® VTS ir īsts ieguvums satiksmes un stāvvietu zonām, jo ​​tas atbilst divām prasībām, kas līdz šim ir bijušas pretrunīgas: segums ir tik izturīgs, ka pa to var braukt pat smagie transportlīdzekļi, taču tas joprojām ir ūdens caurlaidīgs un zaļš.

Pielietošanas jomas:

  • Ugunsdzēsēju, avārijas piebraucamie ceļi,
  • laukumi,
  • tramvaju starpsliežu zonas,
  • pasākumu norises vietas,
  • kempingi,
  • izglītības iestāžu pagalmi,
  • pārgājienu un riteņbraukšanas takas.